Вигравай 55″ і 50″ телевізори та інші призи від сервісу Ланет.TV!

Телевізори від Ланет.TV

На честь офіційного релізу оновленого сервісу Ланет.TV з можливістю замовляти пакети платних телеканалів, ми розігруємо крутецькі подарунки: два телевізори Romsat з діагоналями 55″ та 50″, 5 функціональних Android TV-приставок та 268 тижнів для перегляду найкращих платних телеканалів.

«Ланет PUBG SQUAD CHALLENGE»

Ланет PUBG SQUAD CHALLENGE

Збери свою Dream Team та візьми участь у новому турнірі від ЛанетPLAY – «Ланет PUBG SQUAD CHALLENGE»! Ще більш масштабний турнір у форматі SQUAD (4 гравці у команді) з призовим фондом у 50 000 гривень.

Планові технічні роботи

Технічні роботи

Шановні абоненти!

Зверніть увагу: 22 червня з 00:00 по 06:00 (у ніч з четверга на п’ятницю) будуть проводитися планові технічні роботи з обслуговування нашого серверного обладнання. Тож протягом вказаного проміжку часу послуги Інтернет і кабельного телебачення по місту будуть відключені.

Новий спосіб оплати послуг – Masterpass

Новий спосіб оплати послуг - Masterpass

Шановні абоненти!

Мережа Ланет дбає про ваш комфорт, тож відтепер сплатити послуги Інтернет та кабельного телебачення стане ще простіше.

В Особистому кабінеті абонента Мережі Ланет з’явився новий спосіб оплати – електронний гаманець Masterpass, завдяки якому можна здійснити оплату в один клік.

Блокування доступу до окремих інтернет-ресурсів

Блокування доступу

Шановні клієнти!

На виконання Указу Президента України № 126/2018 від 14.05.2018 «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» інтернет-провайдером Мережа Ланет заблоковано доступ до окремих ресурсів, у тому числі до їхніх субдоменів, строком на три роки.